W dniach 23-27 sierpnia 2023 nasza podopieczna para Stefania Szczepek & Hiroshi wzięli udział w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w Jakubowicach w Jeździectwie. W czwartek nasza para zaprezentowała się doskonale i pokonała parkur bez punktów karnych. W piątek w przejeździe drugiego półfinału Stefania & Hiroshi parkur pokonali z 4 punktami karnymi za zrzutkę.

Niedziela w Jakubowicach była dniem przejazdów finałowych. Para Stefania i Hiroshi w swoim przejeździe finałowym parkur pokonali bez punktów karnych co dało możliwość udziału w drugim nawrocie finału. W drugim nawrocie także parkur został pięknie przejechany na zero i w ogólnej klasyfikacji para i zajęła 7 miejsce Mistrzostw Polski w swojej kategorii wiekowej.

Dziękujemy najlepszej Pani Trener Adrianna Hałabuda – Krzanowska za wyśmienite przygotowanie Stefani i jej rumaka i życzymy dalszych wspólnych sukcesów.